Samsyn:Projektgemensamt: Skillnad mellan sidversioner
→Begrepp att betänka: ny tabell |
|||
| Rad 4: | Rad 4: | ||
</gallery> | </gallery> | ||
Här samlar vi information om möten, evenemang och resurser. | Här samlar vi information om möten, evenemang och resurser. | ||
<br /> | |||
== Arbetsfördelning 21-22 aug 2019 == | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!Vad | |||
!Vem | |||
!Resurser | |||
!Kommentar | |||
|- | |||
|1.1 Inhämta begrepp och synpunkter från ett eller flera andra K3-projekt | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1.2 Fortsätta att inhämta synpunkter från referenspersoner | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2. 2 Gå igenom centrala begrepp | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2. 2. Gå igenom kvarvarande begrepp (se Arbetssidans ”begrepp att betänka”) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2. 3 Se över jämställdhetsaspekten | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|3. 1 Arbetsgrupp: Wikipediaexport | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|3. 2 Arbetsgrupp(-er): Informations- och utbildningsinsatser | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|4. 1 Språkliga käpphästar | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|4. 2 Formmässiga käpphästar | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
==Begrepp att betänka== | ==Begrepp att betänka== | ||