Samsyn:Projektgemensamt: Skillnad mellan sidversioner

Karin Grelz (SU) (diskussion | bidrag)
Karin Grelz (SU) (diskussion | bidrag)
Rad 124: Rad 124:
|''impact case study''/fallstudie
|''impact case study''/fallstudie
|jfr. SKÖN
|jfr. SKÖN
|-
|kommersialisering
|fr. SKÖN ->  länka till "entreprenörskap"?
|-
|-
|(kunskaps) nav, nod ; eng ''hub''
|(kunskaps) nav, nod ; eng ''hub''