Samsyn:Projektgemensamt: Skillnad mellan sidversioner
→Begrepp att betänka: begrepp |
|||
| Rad 124: | Rad 124: | ||
|''impact case study''/fallstudie | |''impact case study''/fallstudie | ||
|jfr. SKÖN | |jfr. SKÖN | ||
|- | |||
|kommersialisering | |||
|fr. SKÖN -> länka till "entreprenörskap"? | |||
|- | |- | ||
|(kunskaps) nav, nod ; eng ''hub'' | |(kunskaps) nav, nod ; eng ''hub'' | ||