Samsyn:Projektgemensamt: Skillnad mellan sidversioner
→Begrepp att betänka: ny tabell |
Lagt in tabell för K3-kontakter |
||
| Rad 7: | Rad 7: | ||
<br /> | <br /> | ||
== Arbetsfördelning 21-22 aug 2019 == | ==Arbetsfördelning 21-22 aug 2019== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
| Rad 57: | Rad 57: | ||
|4. 2 Formmässiga käpphästar | |4. 2 Formmässiga käpphästar | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|} | |||
== K3-kontakter == | |||
Vi har delat upp mellan oss att ta kontakt med övriga K3-projekt enligt nedan. Notera gärna när du haft kontakt! | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!K3-projekt | |||
!AP | |||
!Kommentar (ange åtminstone om kontakt tagits) | |||
! | |||
|- | |||
|ESAIM | |||
|4 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|LUPP | |||
|4 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|MerUt | |||
|4/PL | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Nya Vägar | |||
|4 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|ARCS | |||
|5 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|PAUS | |||
|5 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|SKÖN | |||
|5/PL | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|IMP | |||
|6 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|MerSam | |||
|6/PL | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|SAFIR | |||
|6 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|AGERA | |||
|7 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|SPETS | |||
|7 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|MUSA | |||
|7 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|OMAR | |||
|7 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|INSA | |||
|PL | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Utvind | |||
|PL | |||
| | | | ||
| | | | ||