Samsyn:Projektgemensamt: Skillnad mellan sidversioner
→Begrepp att betänka: nytt begrepp |
|||
| Rad 114: | Rad 114: | ||
|altmetisk undersökning/''altmetrics'' | |altmetisk undersökning/''altmetrics'' | ||
|förekommer i Struten | |förekommer i Struten | ||
| | |||
|- | |||
|auskultera | |||
|förekommer i Merut | |||
| | | | ||
|- | |- | ||