Samsyn:Projektgemensamt: Skillnad mellan sidversioner
→Begrepp att betänka: nytt begrepp/fenomen |
|||
| Rad 162: | Rad 162: | ||
|''science shop''/forskarkiosk | |''science shop''/forskarkiosk | ||
|Vetenskap & Allmänhet | |Vetenskap & Allmänhet | ||
| | |||
|- | |||
|systemisk innovation | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||