Samsyn:Litteraturlista: Skillnad mellan sidversioner
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
| Rad 18: | Rad 18: | ||
|7P | |7P | ||
|- | |- | ||
| | |SOU 2004 05/80 | ||
|040 | |040 | ||
|[https://data.riksdagen.se/fil/1240CC59-7E91-4CF4-B85D-F1B24CAD5902 Forskning för ett bättre liv] | |[https://data.riksdagen.se/fil/1240CC59-7E91-4CF4-B85D-F1B24CAD5902 Forskning för ett bättre liv] | ||
| Rad 29: | Rad 29: | ||
| | | | ||
|7P | |7P | ||
|- | |||
|Fredman, Pam | |||
F | |||
|180 | |||
|''Utredningen om styrning för starka och ansvarfulla lärosäten'' U2017:05: ''[http://www.sou.gov.se/wp-content/uploads/2017/06/%C3%96vergripande-modellf%C3%B6rslag-180104.pdf Övergripande modellförslag]'' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
{{Samsyn navbox}} | {{Samsyn navbox}} | ||