Samsyn:Hackaton: Skillnad mellan sidversioner

Charlotte Rossland (SU) (diskussion | bidrag)
Översikt: Axel utcheck
Charlotte Rossland (SU) (diskussion | bidrag)
Översikt: Karin, Pål o Daniel in
 
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte)
Rad 14: Rad 14:
|-
|-
|
|
|'''HACKATHON II'''
|'''3 oktober 2018'''
|'''3 oktober 2018'''
|
|
|
|-
|-
Rad 48: Rad 48:
|
|
* Hantera bara påbörjad: prioriterar de klarmarkerade  
* Hantera bara påbörjad: prioriterar de klarmarkerade  
|
|
|-
|Pål & Daniel
|
* 2 begrepp färdiggjorda
* Börja granska/kommentar
|
|
|-
|Karin
|
* kommentera begrepp
* påbörja nytt begrepp
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|'''HACKATHON I'''
|'''7 september 2018'''
|'''7 september 2018'''
|
|
|
|-
|-