Samsyn:Hackaton: Skillnad mellan sidversioner
→Översikt: Axel utcheck |
→Översikt: Karin, Pål o Daniel in |
||
| (En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
| Rad 14: | Rad 14: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|'''HACKATHON II''' | |||
|'''3 oktober 2018''' | |'''3 oktober 2018''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Rad 48: | Rad 48: | ||
| | | | ||
* Hantera bara påbörjad: prioriterar de klarmarkerade | * Hantera bara påbörjad: prioriterar de klarmarkerade | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Pål & Daniel | |||
| | |||
* 2 begrepp färdiggjorda | |||
* Börja granska/kommentar | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Karin | |||
| | |||
* kommentera begrepp | |||
* påbörja nytt begrepp | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|'''HACKATHON I''' | |||
|'''7 september 2018''' | |'''7 september 2018''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||