Samsyn:Hackaton: Skillnad mellan sidversioner
Karins incheck |
→Översikt: Karin, Pål o Daniel in |
||
| (2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
| Rad 14: | Rad 14: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|'''HACKATHON II''' | |||
|'''3 oktober 2018''' | |'''3 oktober 2018''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Rad 30: | Rad 30: | ||
* Vad står om bilder och skriva ihop | * Vad står om bilder och skriva ihop | ||
* Följa upp diskussionstrådar | * Följa upp diskussionstrådar | ||
| | |Andra diskussioner! | ||
Har i vänstermeny: lagt till begrepp + lagt fråga i diskussionssidan | |||
Webbref: fått sid hänvisning tydligare /Checkar ut | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Rad 47: | Rad 51: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Pål & Daniel | |||
| | | | ||
* 2 begrepp färdiggjorda | |||
* Börja granska/kommentar | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Karin | |||
| | |||
* kommentera begrepp | |||
* påbörja nytt begrepp | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|'''HACKATHON I''' | |||
|'''7 september 2018''' | |'''7 september 2018''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||